ABB DCS (DISTRIBUTED Control System)

Symphony Plus

ABB Ability Symphony Plus, tesis verimliliğini ve güvenilirliğini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış tüm tesisin otomasyonunu, entegrasyonunu ve optimizasyonunu sağlayan dağıtılmış bir kontrol sistemidir.  

ABB Ability Symphony Plus, enerji ve proses endüstrileri için basit, ölçeklenebilir, sorunsuz, güvenli bir tam otomasyon sağlar.

Symphony Plus, tüm dünya üzerindeki pazarlarda, her tür enerji ve proses endüstrisinde bulunan tesis sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Sistemin esnek otomasyon özellikleri, elektrik enerjisi altyapısını otomasyon ürünleriyle entegre etme konusundaki güvenilir yetkinliği ve önceki nesil ürünlerle ileriye dönük uyumluluğu bu pazarlarda avantaj kazandıran faktörlerden bazılarıdır.

Buna ek olarak, ABB Symphony Plus’ı eski sistemle uyumlu mevcut sistem yükseltmeleri sayesinde, önceki yatırımlardan ödün vermeden geniş kurulu tabanı için sistem teknolojisinin ve işlevselliğinin artımlı en basit geliştirmesini sunar.

Symphony Plus, SD Serisi DIN rayına monte kontrol ve I/O ürünleri, Hızlı Ethernet hiyerarşik tesis mimarileri, geniş bir standart iletişim protokolleri yelpazesi üzerinden cihaz ve sistem entegrasyonu, birleşik bir mühendislik ortamı herhangi bir sistem bileşeninin verimli konfigürasyonu ve yönetimi için hızlı ve etkili karar vermeyi destekleyen birçok yeni HMI özelliğine sahiptir.

×