+90 216 340 7172

Bakım Hizmetleri

AVD Teknolojik Çözümler gerek kendi kurduğu gerekse de farklı tedarikçiler tarafından kurulmuş olan haberleşme sistemlerinin bakım ve onarım hizmetlerini uzman kadrosu ile vermektedir. Sistemlerin düzenli bakımının yapılması olası arızaları ve dolayısı ile iş kayıplarını önlemektedir.

TEİAŞ OPGW sistemlerinde kullanılan aktif cihazlar, kiralık hatlar ve kablo altyapısının düzenli bakım ve takipleri yapılarak sistemin daha uzun ömürlü olması ve olası hataların meydana gelmeden engellenmesi sağlanmaktadır. Bu çalışmalar vesilesi ile oluşan arızalara da daha hızlı müdahale etme fırsatı doğmaktadır.

Demiryolu transmisyon sistemleri gibi kritik altyapılardaki bakım hizmetleri ise daha kritik sonuçlar doğurmaktadır. Arızaların can kaybı gibi daha vahim sonuçlar doğurabileceği bu tür sistemlerde bakım anlaşmaları da daha kritik olmaktadır. Sistemlerin bakımı kapsamında gerek aktif cihazlar gerek güç kaynakları ve aküler gerekse de kablolama altyapısının düzenli izlenmesi gerekmektedir. Aktif cihazların NMS üzerinden takibi yapılmaktadır. Fiber kablolar için ise izleme yapan cihazlar kullanılarak arızalar daha sonucu ortaya çıkmadan tespit edilerek onarım çalışmaları başlatılmaktadır. Ayrıca arızaların lokalize edilmesi sayesinde arızalı nokta kolayca bulunmakta ve müdahale çok daha hızlı gerçekleşmektedir.

Bakım çalışmaları kapsamında toz vb. çevresel faktörler izale edilmekte ve müşteriler alınacak tedbirler konusunda bilgilendirilmektedir. Müşterilerimiz ile yapılan anlaşmaların kapsamı dikkate alınarak yedek parçalar gerek müşteri lokasyonunda gerekse de kendi depolarımızda tutularak arızaların hızlı bir şekilde çözülmesi mümkün kılınmaktadır.

Müşterilerimiz ile yaptığımız anlaşmalar parça dahil veya hariç olmaktadır. Bazı durumlarda ise sadece bakım hizmeti verilmekte, onarım için ise olay bazlı tekliflendirme yapılmaktadır. Özel durumlar için müşteri lokasyonunda düzenli personel bulundurmak gibi ek hizmetler de anlaşmalarımız kapsamında sağlanmaktadır.


 TEL +90 216 340 71 72

 info (@) avd.com.tr

Şirket Hakkında

avd-logo-footer-beyaz

"AVD Teknoloji" müşterilerinin ihtiyaç duyduğu alanlarda haberleşme ve otomasyon çözümü sunmaktadır. 

Başlıca çalışma alanları olarak, TCDD, TEİAŞ, HES, RES, DGÇS, JES, kablosuz ağ ürünleri, endüstriyel haberleşme ürünleri ve telekom ürünleri sayılabilir.

Servis Alanlarımız

   TEİAŞ SCADA ve Haberleşme

  Kablosuz Ağ Kurulumu

  PRI Modem Kurulumu

  Periyodik Bakım Hizmetleri

  Network Sistemleri

  Endüstriyel Haberleşme Sistemleri

  Danışmanlık

Sertifikalarımız

iso-ohsas-sertifika-logo
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
28Q10327, 83E10327, 20O10327

İletişim

  Küçük Çamlıca Mah. Ümit Sok
    No:5 Kat:1 34696
    Üsküdar / İstanbul / Türkiye

  +90 216 340 71 72

  +90 216 340 73 09

  info (@) avd.com.tr


whatsapp0542 897 6979