+90 216 340 7172

Ekonomik Endüstriyel Switch

Otomasyon projelerinde Ethernet kullanımı sürekli olarak artmaktadır. En basit projelerde dahi 1-2 adet Ethernet anahtar kullanılmaktadır. Endüstriyel sistemlerin otomasyonunda çevre şartları genellikle standart Ethernet anahtarların çalışması için çok kolay değildir.

Ekonomik endüstriyel switch ürünlerimiz bu tür ihtiyacı karşılamak için tasarlanmış ürünlerdir. Çok yüksek veya çok düşük ortam sıcaklığı, yüksek elektromanyetizma, havalandırma güçlüğü, titreşim gibi çevresel şartlara uygun olan ekonomik ürün ailemiz otomasyon projelerinizde uygun maliyet ve yüksek performans gerekliliklerini bir arada sunmaktadır.

Ekonomik endüstriyel switch ürünlerimiz web tabanlı yönetimi destekleyen ürünler ve tamamen yönetilemeyen ürünlerden oluşmaktadır.

Ekonomik endüstriyel Ethernet anahtar ürünlerimizde fiber optik ve elektriksel portlar, fast Ethernet (10/100) ve gigabit seçenekleri ile mevcuttur. Yukarıda görülen kısa açıklamalar doğru ürünü seçme konusunda size yardımcı olacaktır.

Fabrika otomasyonu, şalt sahası otomasyonu, açık hava CCTV sistemleri, temiz ve kirli su otomasyonu gibi işlerde pano içinde veya remote I/O üniteleri haberleşmede kullanabileceğiniz ürünler olan ekonomik ürün ailemizi genellikle stoktan teslim etmekteyiz.

Ekonomik Endüstriyel Ethernet switch ürünleri zor ortamlarda çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Standart Ethernet özellikleri yanında farklı protokolleri de destekleyen bu ürünler otomasyon ve CCTV projelerinde yoğun olarak kullanılır. MTBF ve MTTR değerlerinin yüksek olması bu anahtarlarda beklenen en önemli özellikler arasındadır. (MTTR ve MTBF Nedir?)

Ekonomik Endüstriyel Switch ürün ailemiz üzerindeki fiber optik modüller single mode ve multi mode fiber optik kablolar üzerinden çalışabilmektedirler.

Single mode fiber optik kablo üzerinden 80 Km+ mesafeye kadar şiletişimi mümkün kılan endüstriyel switch ürünlerimiz pano içinde kullanılmak için uygun DIN RAIL montaj yapılabilen ürünlerdir.

AVD Teknoloji olarak projelerinizde ihtiyaç duyulan endüstriyel Ethernet anahtar ihtiyaçlarınız için Almanya ve Çin merkezli firmalar tarafından üretilen ürünlerle çözüm üretmekteyiz.

Microsens Almanya’dan tedarik ettiğimiz ürünlerdir.

Inhand Networks ve Firstmile Çin merkezli tedarikçilerimizdir.


Endüstriyel Ethernet switch seçiminde aşağıdaki kriterler dikkate alınmalıdır.

  • Montaj tipi DIN Rail veya 19”
  • Elektromanyetik dayanıklılık EMC koruma seviyesi
  • Çalışma sıcaklığı aralığı
  • Besleme voltajı
  • Ring desteği


AVD Teknoloji tüm endüstriyel Ethernet anahtar projelerinizde ürün tedariki, montaj ve yönetim yazılımı desteği ile yanınızdadır.

Endüstriyel Ethernet anahtar çözümleriniz için DIN tipi ray ve 19” rak tipi endüstriyel Ethernet anahtarlar stoklarımızda mevcuttur. Detaylı bilgi için satış ekibimizle iletişime geçiniz


 TEL +90 216 340 71 72

 info (@) avd.com.tr

Şirket Hakkında

avd-logo-footer-beyaz

"AVD Teknoloji" müşterilerinin ihtiyaç duyduğu alanlarda haberleşme ve otomasyon çözümü sunmaktadır. 

Başlıca çalışma alanları olarak, TCDD, TEİAŞ, HES, RES, DGÇS, JES, kablosuz ağ ürünleri, endüstriyel haberleşme ürünleri ve telekom ürünleri sayılabilir.

Servis Alanlarımız

   TEİAŞ SCADA ve Haberleşme

  Kablosuz Ağ Kurulumu

  PRI Modem Kurulumu

  Periyodik Bakım Hizmetleri

  Network Sistemleri

  Endüstriyel Haberleşme Sistemleri

  Danışmanlık

Sertifikalarımız

iso-ohsas-sertifika-logo
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
28Q10327, 83E10327, 20O10327

İletişim

  Küçük Çamlıca Mah. Ümit Sok
    No:5 Kat:1 34696
    Üsküdar / İstanbul / Türkiye

  +90 216 340 71 72

  +90 216 340 73 09

  info (@) avd.com.tr


whatsapp0542 897 6979