+90 216 340 7172

Endüstriyel 3G/4G Router, Ekonomik 3G/4G Router, Endüstriyel 4G/LTE Router, 3G Modem, Inhand IG601

Endüstriyel otomasyonda sahadaki ekipmanlarınızla haberleşmek için güvenilir, zor ortamlarda kullanılmak için tasarlanmış 3G/4G router ve GSM GPRS modemler AVD Teknoloji ürün ailesinde mevcuttur.

Inhand Networks tarafından üretilen 3G/4G router modemler ve AVD Teknoloji tarafından tasarlanan OS-OS modemleri ile her projeniz için ideal bir çözüm sunabilmekteyiz. Ürün portföyümüzde bulunan mobil GSM çözümleri, hem Ethernet temelli hem de seri port üzerinden haberleşen cihazların haberleşmesinde kullanılabilmektedir.Endüstriyel 3G Router

Endüstriyel 3G ve 4G router ürünleri enerji otomasyon projelerinde, temiz, kirli ve sulama suyu projelerinde, makinelerin uzaktan bakımında kullanılabilirler.

3G router ürünleri, birçok iş ortağımız tarafından elektrik, su ve makine otomasyon projelerinde kullanılmıştır. Bu ürünler yüksek tasarım ve üretim kalitesi sayesinde yüksek erişilebilirlik sağlamaktadır.
  • IPSEC, GRE gibi VPN protokollerini destekleyen 3G ve 4G router ürünlerimiz bilgilerinizin güvenliğini garantiye alacaktır.
  • Endüstriyel 3G router ürünlerimiz ayrıca VRRP, OSPF gibi gelişmiş özellikleri desteklemektedir.
  • Inhand Networks tarafından üretilen endüstriyel 3G ve 4G router ürünleri DIN tipi raylara monte edilebilir ve çok geniş bir besleme voltajı aralığına sahiptir.

wifi

Endüstriyel 3G router ve WiFİ özelliklerini bir arada sunan ürünlerimiz araçlarda internet erişimi sağlamakta kullanılabilir.

Inhand Endüstriyel 3G ve 4G router üzerindeki WiFi portları aynı zamanda WiFi client olarak da konfigüre edilebilir. Bu sayede fabrika gibi ortamlarda ağ bağlantısı gerekmesi durumunda ilave bir kablolama ihtiyacını ortadan kaldırır.


Endüstriyel GPRS modemler OS-Os projelerinde makine bakımında güvenilir bağlantıyı mümkün kılmaktadır. Su, elektrik ve doğalgaz gibi sistemlerin okunmasında kullanılan OS-OS modemlerimiz bir çok projede güvenilirliğini ispatlamıştır.

ModBus SCADA gateway ürünü PLC sistemlerinin uzaktan kontrolünde kullanılan ve PLC sisteminde oluşan alarmların SMS ile bildirilmesini sağlayan özel bir çözümdür. Bu ürün SCADA sisteminizin sizi SMS ile uyarmasını mümkün kılan yenilikçi bir üründür.

3G ve 4G router, GPRS modem ve diğer haberleşme çözümlerimizi tek bir ürün olarak alabileceğiniz gibi bir haberleşme projesinin tasarım montaj , devreye alma ve dokümantasyonu konusunda anahtar teslim bir çözüm için de bizimle çalışabilirsiniz.

AVD Teknoloji güvenli bir APN kurmanız için projenin her anında destek verebilecek mühendis kadrosuna sahiptir. Güvenli bir ağ için gerekli olan firewall, IPS gibi ürünler ve bu ürünlerin güvenli bir şekilde entegrasyonu için bizim desteğimize güvenebilirsiniz.

Endüstriyel 3G Router


 TEL +90 216 340 71 72

 info (@) avd.com.tr

Şirket Hakkında

avd-logo-footer-beyaz

"AVD Teknoloji" müşterilerinin ihtiyaç duyduğu alanlarda haberleşme ve otomasyon çözümü sunmaktadır. 

Başlıca çalışma alanları olarak, TCDD, TEİAŞ, HES, RES, DGÇS, JES, kablosuz ağ ürünleri, endüstriyel haberleşme ürünleri ve telekom ürünleri sayılabilir.

Servis Alanlarımız

   TEİAŞ SCADA ve Haberleşme

  Kablosuz Ağ Kurulumu

  PRI Modem Kurulumu

  Periyodik Bakım Hizmetleri

  Network Sistemleri

  Endüstriyel Haberleşme Sistemleri

  Danışmanlık

Sertifikalarımız

iso-ohsas-sertifika-logo
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
28Q10327, 83E10327, 20O10327

İletişim

  Küçük Çamlıca Mah. Ümit Sok
    No:5 Kat:1 34696
    Üsküdar / İstanbul / Türkiye

  +90 216 340 71 72

  +90 216 340 73 09

  info (@) avd.com.tr


whatsapp0542 897 6979