+90 216 340 7172

Endüstriyel Haberleşme Çözümlerimiz

Endüstriyel haberleşme kavramı bir çok üretim alanını ve otomaston alanını kapsamaktadır, bu alanlara örnek olarak, HES, RES, DGÇS, doğal gaz dolum tesisleri, fabrikalar, doğuk hava depoları, ürün depoları, demiryolları gibi alanlar örnek verilebilir. Endüstriyel haberleşme 

Endüstriyel haberleşme endustriyel-haberlesme-hes çözümlerimizi başlıca endüstriyel 3g router, endüstriyel switch, endüstriyel kablosuz haberleşme ürünleri ile sağlamaktayız. Otomasyon dünyası başta olmak üzere, endüstriyel haberleşmenin ihtiyaç olduğu projelere çözümler sunuyoruz. Portföyümüzde yer alan tüm ürünler bu başlığın bir bileşeni olmakla birlikte özellikle gerek zorlu ortamlar gerekse de zorlu koşullarda çalışmak üzere üretilmiş endüstriyel anahtarlar ve DIN rail ve benzeri sektör koşullarının belirlediği özel koşullara uygun tasarlanmış endüstriyel anahtar (switch) ürünlerini bu başlık altında değerlendiriyoruz.

Endüstriyel haberleşme ürünlerini toz, su, sabit titreşim ve yüksek ısı, çok düşük ısı, yüksek nem oranın ve yüksek manyetik alanların oluştuğu zorlu koşullar için tasarlanmış ürünlerdir. Endüstriyel haberleşme çözümlerimizi sunarken müşterilerimizin ihtiyacını dikkate alarak gerek endüstriyel switch, gerek endüstriyel 3g router cihazlarını kullanıyoruz. Bu amaçla özellikle, İnhand CXR ve Microsense markalı ürünleri tercih ediyoruz. Özellikle Avrupa Birliği’nin gerekli gördüğü sertifikalara sahip olan ürünlerimiz bir çok proje için tercih ediliyor. Bunun dışında yönetilebilir veya yönetilemeyen küçük kapasiteli ürünler gamında da Firstmile ve Inhand ürünleri öne çıkmaktadır. Gerek Endüstriyel Ethernet switch gerekse de endüstriyel fiber portlar açısından zengin bir konfigürasyon çeşitliliğine sahip olan üreticilerimizle birlikte bir çok talebi karşılamaktayız.

Endüstriyel haberleşmenin çok önemli olduğu projeler için ring topology destekleyen ürünlerimizle kesintisiz ve yedekli altyapılar kuruyoruz. Bu alt yapılarda ürüne özel protokollerin kullanıldığı çözümlerimizin (CXR, Microsense) yanı sıra MPLS TP protokolünü destekleyen ürünlerimizle (Keymile) her türlü talebi karşılıyoruz.


 TEL +90 216 340 71 72

 info (@) avd.com.tr

Şirket Hakkında

avd-logo-footer-beyaz

"AVD Teknoloji" müşterilerinin ihtiyaç duyduğu alanlarda haberleşme ve otomasyon çözümü sunmaktadır. 

Başlıca çalışma alanları olarak, TCDD, TEİAŞ, HES, RES, DGÇS, JES, kablosuz ağ ürünleri, endüstriyel haberleşme ürünleri ve telekom ürünleri sayılabilir.

Servis Alanlarımız

   TEİAŞ SCADA ve Haberleşme

  Kablosuz Ağ Kurulumu

  PRI Modem Kurulumu

  Periyodik Bakım Hizmetleri

  Network Sistemleri

  Endüstriyel Haberleşme Sistemleri

  Danışmanlık

Sertifikalarımız

iso-ohsas-sertifika-logo
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
28Q10327, 83E10327, 20O10327

İletişim

  Küçük Çamlıca Mah. Ümit Sok
    No:5 Kat:1 34696
    Üsküdar / İstanbul / Türkiye

  +90 216 340 71 72

  +90 216 340 73 09

  info (@) avd.com.tr


whatsapp0542 897 6979