+90 216 340 7172

Temassız Ateş Ölçer Jumper Stoklarımızda

jumper temazsz ates olcer v2

Temassız ateş ölçer Jumper, covid-19 salgınının tüm dünyayı etkisi altına aldığı bu günlerde hasta kişilerin tespit edilmesinde önemli rol alacak. Covid-19 salgınının kontrolünü ele almak için gerekli olacak cihazlardan biri olan temassız ateş ölçerler stoklarımıza girmiştir. Temassız ateş ölçer ile yoğun insan popülasyonun olduğu AVM, trafiğe kapalı caddeler, otogarlar, sağlık merkezleri, bankalar ve bu günlerde açılması planlanan kuaförlerde enfekte olmuş kişileri tespit etmekte kolaylık sağlayacaktır. Bir temassız ateş ölçerin sağlıklı ölçüm yapabilmesi için gerekli olan tüm standartları sağlamaktadır. Temassız ateş ölçer Jumper JPD-FR202 modeli ürünümüz FDA standartlarına sahiptir. Temassız ölçer Jumper ergonomik yapısı ile kullanıcılarına kolay kullanım ve hassas ölçüm imkanı sağlamaktadır. Temassız ateş ölçer seçiminde uluslararası standartlara sahip ürünlerin seçimi salgınla mücadelede ve sağlığımızı korumada önemli bir faktördür. Toplum sağlığında ısrarcı olmak için toplu alan girişlerinde muhakkak temassız ateş ölçer kullanılmalıdır.

AVD Teknoloji TCDD BEYHAN SUVEREN Tünellerinde telsiz kapsaması sağlanması projesini tamamladı

TCDD Malatya Bölge müdürlüğü tarafından ihale edilen Beyhan Suveren tünelleri içi haberleşme sistemleri ihalesi kapsamında Ocak2017’de sözleşme imzalayan AVD Teknoloji projeyi tamamlayarak TCDD kullanımına sundu.

Proje hakkında
TCDD hatlarında ilk defa tünellerde telsiz kapsaması için RFoF teknolojisi kullanıldı. Bu kapsamda Beyhan (Elazığ) istasyonu ile Suveren (Bingöl) istasyonları arasındaki toplam 9 adet tünel içerisinde VHF telsiz kapsaması temin edildi.
Tünellerden en uzunu yaklaşık 5 Km olup toplam 8 Tünel içinde ve tünellerin arasında kesintisiz haberleşme tesis edilmiştir.
Beyhan istasyona kurulan ana röle istasyonu ile entegre olarak çalışan tünel içi RFoF üniteleri trenlerin birbiri arasında ve istasyonlar ile kesintisiz haberleşmesini temin etmektedir.

Beyhan istasyonuna kurulan fiber optik master üniteler (head end) RF sinyalini fiber optik (ışık) sinyaline çevirerek kablolara göndermektedir. 8 tünelin içerisine bu RF sinyali tekrar VHF sinyaline çevrilmekte ve sızdırmalı kablolar (leaky cable) kullanılarak tünel içinde telsiz yayını yapılmaktadır.
Tüneller arasında kapsama sağlamak için splitter ve antenler kullanılmıştır.
Proje kapsamında ayrıca MPLS-TP ve SDH altyapıları kurularak tünel içinde telefon haberleşmesi ve istasyonlar arasında telefon ve internet bağlantısı tesis edilmiştir.

Taşınacak Bilgi Kritikse Çözüm Hibrit Olabilir | Keymile XMC 20 Ailesi

Taşınacak bilgi kritikse çözüm hibrit olabilir | Keymile XMC 20 Ailesi

Yeni nesil ağlarda Ethernet ihtiyacı sürekli olarak artmaktadır. Megapksel Kameralar, yolcu bilgilendirme sistemleri, anons sistemleri, istasyonlarda yayınlanan reklam filmleri, TV iletimi, yolculara internet erişimi verilmesi gibi servislerin tamamı hızlı Ethernet bağlantısına ihtiyaç duyarken, eski sistemleri bir anda kaldırıp atmak mümkün değildir. RTU sistemleri için seri port, eski sinyal sistemleri için E&M portları, açık hat telefonları için FXS portlarına ihtiyaç bir anda bitmemektedir.

Avd Teknoloji Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Şubesi

AVD Teknoloji Doğu ve Güneydoğu Anadolu Şubesi

Avd Teknoloji, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi şubesini kurdu. Bölgenin kalkınmasına destek olacak haberleşme, noktadan noktaya veri aktarımı, telemetri, m2m, otomatik sayaç okuma sistemi, SCADA ve otomasyon ihtiyaçlarının yerinde, hızlı, güvenli ve şeffaf bir şekilde tespiti hedeflenmiştir. Bunun için de GSM, GPRS modem, 3G router, endüstriyel Ethernet switch ve kablosuz veri aktarım alanında birçok başarılı projeye imza atan Mehmet Tanrıverdi bölge müdürü olarak göreve getirildi.

Yeni Ar&Ge Faaliyetlerimiz

yeni arge faaliyetlerimiz

5 mühendis tarafından kurulan AVD kurulduğu günden bugüne kadar Ar&Ge faaliyetleri içinde bulunmayı hayal etti ve bu konuda küçük ama önemli atılımlar yaptı.

Keymile FSK Modem

keymile fsk

Keymile FSK Modem, TEİAŞ ikinci kanal (st/by) haberleşmesinde kullanılabilir. 50 ile 2400 baud arasındaki data bilgilerini farklı ses frekans kanalları ile karşı uca gönderebilir.

UBNT WiFi AC Teknolojisi

airmax ac

IEEE 802.11ac , IEEE Standartları Birliği sürecinde geliştirilmiş 5 GHz bandında yüksek verimli kablosuz yerel alan ağ (WLAN) sağlayan 802.11 ailesinin yeni kablosuz ağ standartıdır. Teorik olarak saniyede 1 gigabit dosya aktarımını destekleyen teknoloji , tek kanalda 500 megabit (500 Mbit / s) dosya aktarımını gerçekleştirmektedir.

InRouter900 Verizon Sertifikası

inrouter900

InHands Networks, endüstriyel M2M ürünleri ve çözümlerinde lider bir firma olarak, bugün endüstriyel hücresel yönlendiricisi InRouter900 ve akıllı hücresel ağ geçidi InGateway600’ün Verizon’un kablosuz ağında sertifikalandırıldığını duyurdu. Ana ABD taşıyıcıları Verizon ve AT&T tarafından sertifikalandırılmış InRouter900 ve InGateway600, müşterilerine geniş bant hızlarda güvenilir kablosuz bağlantılar sağlayabilecek.

TEİAŞ Reaktif Güç Veri Kayıt Sistemi

teias

TEİAŞ’ın son dönemde reaktif güç desteğine olan ihtiyacı önem kazanmıştır. Buna bağlı olarak Reaktif Güç destek hizmetine katılımları zorunlu olan üretim santrallerinin katılım durumlarına ilişkin kayıtları TEİAŞ’ın belirlemiş olduğu formata (.CSV) uygun ve kısa süreli Bölgesel Yük Tevzi Merkezine gönderilmesi zorunludur

airFiber

airfiber 00

airFiber ürün ailesi ile UBNT kablosuz olarak 1.4 Gbit band genişliğinde data servis hizmeti vermenizi sağlamaktadır. airFiber ürün ailesi airFiber 5 ve airFiber 24 ekipmanlarından oluşmaktadır. airFiber 5 ile 100 km mesafelere airFiber 24 ile 13 km mesafelere ulaşılabilmektedir.

PRI Modem Yatırımları

keymile pri

PRI hatlarda kullanılan Keymile PRI modemlerin telekom santral binalarında çalıştırılması için ilgili santral binalarına AVD Teknoloji tarafından Keymile Shelf cihazları bila-bedel olarak kurulmaktadır. 

Şirket Hakkında

avd-logo-footer-beyaz

"AVD Teknoloji" müşterilerinin ihtiyaç duyduğu alanlarda haberleşme ve otomasyon çözümü sunmaktadır. 

Başlıca çalışma alanları olarak, TCDD, TEİAŞ, HES, RES, DGÇS, JES, kablosuz ağ ürünleri, endüstriyel haberleşme ürünleri ve telekom ürünleri sayılabilir.

Servis Alanlarımız

   TEİAŞ SCADA ve Haberleşme

  Kablosuz Ağ Kurulumu

  PRI Modem Kurulumu

  Periyodik Bakım Hizmetleri

  Network Sistemleri

  Endüstriyel Haberleşme Sistemleri

  Danışmanlık

Sertifikalarımız

iso-ohsas-sertifika-logo
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
28Q10327, 83E10327, 20O10327

İletişim

  Küçük Çamlıca Mah. Ümit Sok
    No:5 Kat:1 34696
    Üsküdar / İstanbul / Türkiye

  +90 216 340 71 72

  +90 216 340 73 09

  info (@) avd.com.tr


whatsapp0542 897 6979