+90 216 340 7172

UBNT WiFi AC Teknolojisi

airmax ac

IEEE 802.11ac , IEEE Standartları Birliği sürecinde geliştirilmiş 5 GHz bandında yüksek verimli kablosuz yerel alan ağ (WLAN) sağlayan 802.11 ailesinin yeni kablosuz ağ standartıdır. Teorik olarak saniyede 1 gigabit dosya aktarımını destekleyen teknoloji , tek kanalda 500 megabit (500 Mbit / s) dosya aktarımını gerçekleştirmektedir.

UBNT Airmax ailesinin yeni üyesi olan airmaxAC Bridge;

  • 450 Mbps+ real throughput hız
  • Özel airMAX® ASIC motoru ile üstün işleyiş
  • Devrimci airPRISM ™ filtreleme teknolojisi
  • Gelecek nesil firmware teknolojisine sahip airOS7
  • Önemli ölçüde geliştirilmiş ölçeklenebilirlik, ses yalıtımı ve ışın performansı ile taşıyıcı Sınıf AIRMAX AC antenler sunar.


Performans Etkileme;

airMAX® AC ürünleri önemli ölçüde geliştirilmiş , gecikme ve gürültü önleme, ölçeklenebilirlik ve throughput performansı sunar.


Üstün İşlem;

Ubiquiti airMAX® motoru özel IC ile önemli ölçüde TDMA gecikme ve ağ ölçeklenebilirliği artırır. Özel silikon Airmax AC teknolojisinde kullanılan yüksek veri hızlarını ve yoğun modülasyonu desteklemek için Airmax scheduler donanım hızlandırma yetenekleri sağlar.


Devrimci Filtreleme Teknolojisi;

Ubiquiti airPrism ™ teknolojisi, lisanssız kablosuz bant performansda breakthrough radyo seçiciliği sağlar. Patentli airPrism teknoloji çalışma kanalı içindeki sinyalleri izole eder ve gürültülü, yüksek yoğunluklu alanlarda kablosuz performansını artırmak için girişimi reddeder.


Gelişmiş AirOS Firmware;

airOS® 7 Ubiquiti’nin sezgisel ve çok yönlü firmware teknolojisinin bir sonraki neslidir. AirOS 7 şimdiki özellikleri gelişmiş aygıt yapılandırması ile dinamik yapılandırma değişiklikleri (örneğin anlık giriş doğrulama gibi) , HTML5 teknolojisinde mobil cihazlar için kalıcı bir kullanıcı ara yüzü ve optimizasyonudur.


Yeni Atılım RF Performans Antenler;

Yenilikçi airMAX® ac RocketDish ™ ve sektör antenleri , airMAX® ac Roket ™ radyoları tamamlamak için ölçeklenebilirlik, ses yalıtımı ve ışın performansında önemli gelişmelerde rol almaktadır

Şirket Hakkında

avd-logo-footer-beyaz

"AVD Teknoloji" müşterilerinin ihtiyaç duyduğu alanlarda haberleşme ve otomasyon çözümü sunmaktadır. 

Başlıca çalışma alanları olarak, TCDD, TEİAŞ, HES, RES, DGÇS, JES, kablosuz ağ ürünleri, endüstriyel haberleşme ürünleri ve telekom ürünleri sayılabilir.

Servis Alanlarımız

   TEİAŞ SCADA ve Haberleşme

  Kablosuz Ağ Kurulumu

  PRI Modem Kurulumu

  Periyodik Bakım Hizmetleri

  Network Sistemleri

  Endüstriyel Haberleşme Sistemleri

  Danışmanlık

Sertifikalarımız

iso-ohsas-sertifika-logo
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
28Q10327, 83E10327, 20O10327

İletişim

  Küçük Çamlıca Mah. Ümit Sok
    No:5 Kat:1 34696
    Üsküdar / İstanbul / Türkiye

  +90 216 340 71 72

  +90 216 340 73 09

  bilgi (@) avd.com.tr


whatsapp0542 897 6979