+90 216 340 7172

PRI Modem Yatırımları

keymile pri

PRI hatlarda kullanılan Keymile PRI modemlerin telekom santral binalarında çalıştırılması için ilgili santral binalarına AVD Teknoloji tarafından Keymile Shelf cihazları bila-bedel olarak kurulmaktadır. 

Türk Telekomun özellikle Call Center, Otel, Hastane ve büyük kuruluşların hizmetine sunduğu ISDN PRI hizmeti, müşterilerine işletme kolaylığı getirdiği için tercih edilen bir hizmettir. Bu hizmetin alınmasında ise Türk Telekoma ait bakır hatlar kullanılmaktadır.Keymile PRI Modemler bu kablolar üzerinden 7 Km kadar 30 kanallı ISDN PRI hizmet alınmasını sağlar, hem müşteri tarafından hem de Telekom tarafından hata tespit ve müdahalesi en kolay üründür. Bu hizmet alınırken karşılıklı olarak kurulması gereken KEYMILE SHDSL modemlerin, Türk Telekom santrallerindeki müşteri çokluğuna bakarak, bu modemlerin bir çatı altında daha modüler yapıya getirilmesi için SHELF kurulumları AVD tarafından hibe yöntemiyle yapılmaktadır.

Keymile modemlerin kullanılacağı shelf ekipmanlarının kurulacağı telekom satranlarri için rutin olarak Telekom santrallerine yaptığımız sorgulamalarda Shelf olmayan yerlere bila-bedel Shelf kurulumu yapıyoruz. KEYMILE SHDSL modemleri kullanarak, Türk Telekom müşterileri daha az maliyetle ISDN PRI müşterilerine fiyat avantajı sağlıyoruz. Ayrıca Telekom saha personelleri bu SHELF yapısıyla birlikte daha düzenli yapısal kablolamaya sahip olmakta ve merkezi enerji besleme sistemini kullanarak Türk Telekom müşterilerine kesintisiz hizmet sağlayabilmektedir. AVD Teknoloji olarak verdiğimiz bu destek sayesinde Türk Telekom, müşterilerimizin aldıkları hizmet kalitesinin artırılması ve telekomun arıza müdahale zaman değerlerini müşteri memnuniyeti çerçevesi açısından en iyi değerlere çekilmesi için gerekli Keymile ISDN PRI Modem  Shelf altyapısına sahip olmaktadır. SHELF kurulumlarındaki yapılan ince işçilikler firmamız uzman personelleri tarafından titizlikle yürütülmektedir. Shelf kurulumlarına gösterdiğimiz bu hassasiyet her zaman takdir toplamıştır. Türkiye’nin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine onlarca farklı Telekom santrallerine KEYMILE SHDSL Modem shelflerini AVD olarak kurmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

TEL +90 216 340 71 72

bilgi (@) avd.com.tr

Şirket Hakkında

avd-logo-footer-beyaz

"AVD Teknoloji" müşterilerinin ihtiyaç duyduğu alanlarda haberleşme ve otomasyon çözümü sunmaktadır. 

Başlıca çalışma alanları olarak, TCDD, TEİAŞ, HES, RES, DGÇS, JES, kablosuz ağ ürünleri, endüstriyel haberleşme ürünleri ve telekom ürünleri sayılabilir.

Servis Alanlarımız

   TEİAŞ SCADA ve Haberleşme

  Kablosuz Ağ Kurulumu

  PRI Modem Kurulumu

  Periyodik Bakım Hizmetleri

  Network Sistemleri

  Endüstriyel Haberleşme Sistemleri

  Danışmanlık

Sertifikalarımız

iso-ohsas-sertifika-logo
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
28Q10327, 83E10327, 20O10327

İletişim

  Küçük Çamlıca Mah. Ümit Sok
    No:5 Kat:1 34696
    Üsküdar / İstanbul / Türkiye

  +90 216 340 71 72

  +90 216 340 73 09

  bilgi (@) avd.com.tr


whatsapp0542 897 6979