+90 216 340 7172

Müşteri Memnuniyeti

AVD Teknoloji için, yaptığımız şeyin çalışmasından ziyade, müşterimizin memnun kalması esastır. Müşterinin talep ettiği ile kendisine sunulan ve nihayetinde ortaya çıkan şeyin aynı olması ve işin gerektirdiği unsurları içinde barındırması gerekir. Müşterinin memnun olması sadece kurulan sistemin çalışıyor olması ile tariflenemez. Bizler her durum için tanımladığımız kriterler doğrultusunda müşteri memnuniyetine odaklanırız. Beklentiyi anlamak, doğru çözümü sunmak, doğru planlama yapmak, kaliteden taviz vermemek, zamanında teslim ve satış sonrası hizmetlerde taahhütlere uymak müşteri memnuniyetinin bileşenleridir.

Müşterimiz bir yüklenici ise beklediği şey kendisinden istenen sistemi en uygun maliyetle karşılamaktır. Burada memnuniyet en ucuz malı vermek değil en ucuz sistemi vermektir. AVD müşterilerine mühendislik birikimi ile kaliteli çözümü en uygun fiyata sunar. Uygun fiyat beklentisi kalite tavizi ile karşılanmamalıdır. AVD Teknoloji, uygun fiyatı projelendirme aşamasında mühendislik katkısı ile sağlamaya odaklanmış bir firmadır.

Müşterimiz kullanıcı ise kaliteli ürün, zamanında teslim ve satış sonrası için sorunsuz bir destek bekler. Satış sonrası destek için en önemli adım, arıza sıklığı düşük kaliteli ürün seçmektir. Bizler kendimizin kullanmayacağı bir ürünü müşterilerimize sunmamayı ilke edindik. Buna rağmen bize bildirilen arızalarda müşteriyi mağdur etmeden sorunları taahhüt edilen zaman aralığında çözmek için çalışıyoruz.

AVD Teknoloji olarak müşteri memnuniyetini, müşterimizin bir sonraki talebinde bizi isteyip istemediği ile ölçüyoruz. Bir müşteri ikinci defa bizden ürün ve hizmet talep etmiyorsa süreç ve yaklaşımlarımızı gözden geçiriyoruz.


 TEL +90 216 340 71 72

 bilgi (@) avd.com.tr

Şirket Hakkında

avd-logo-footer-beyaz

"AVD Teknoloji" müşterilerinin ihtiyaç duyduğu alanlarda haberleşme ve otomasyon çözümü sunmaktadır. 

Başlıca çalışma alanları olarak, TCDD, TEİAŞ, HES, RES, DGÇS, JES, kablosuz ağ ürünleri, endüstriyel haberleşme ürünleri ve telekom ürünleri sayılabilir.

Servis Alanlarımız

   TEİAŞ SCADA ve Haberleşme

  Kablosuz Ağ Kurulumu

  PRI Modem Kurulumu

  Periyodik Bakım Hizmetleri

  Network Sistemleri

  Endüstriyel Haberleşme Sistemleri

  Danışmanlık

Sertifikalarımız

iso-ohsas-sertifika-logo
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
28Q10327, 83E10327, 20O10327

İletişim

  Küçük Çamlıca Mah. Ümit Sok
    No:5 Kat:1 34696
    Üsküdar / İstanbul / Türkiye

  +90 216 340 71 72

  +90 216 340 73 09

  bilgi (@) avd.com.tr


whatsapp0542 897 6979