+90 216 340 7172

Sürdürülebilirlik

AVD Teknoloji olarak İş hayatının tüm bileşenlerinde sürdürülebilirlik hedeflemekteyiz. Çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çevremiz ve değerlerimiz için sürdürülebilir bir iş ortamı oluşturmak için çalışıyoruz.

Çalışanlarımız için, yaptığı işi seven, iş arkadaşları ile takım oluşturmuş, emeğinin karşılığını aldığı ve mesai bitiminde evine sağ salim dönebildiği bir çalışan olmasını sağlayıcı bir ortam hazırlamak için çalışıyoruz. Çalışanlarımızı takımın bir parçası ve başarının bileşeni olarak görüyor ve kariyer planları doğrultusunda gerekli eğitim ve imkanları sunmaya çalışıyoruz.

Müşterilerimiz için, çalışmaktan keyif aldıkları, verilen işi layıkınca ve vaktinde yapan, her defasında öncelikli tedarikçi olarak kabul görmüş bir firma olmak için çalışıyoruz. Biz işlerimizi yapar iken sözleşmeye ek olarak meslek ahlakı ilkelerini de uyulması gereken kurallar listesine alarak çalışıyoruz. Bir işin doğası gereği parçası olan bir sorumluluk aksi belirtilmediği müddetçe bizim işimizdir.

Tedarikçilerimiz için, sorumlulukların çift yönlü olduğu bilinci ile çalışıyor ve iş yapılmak istenen müşteri olmayı hedefliyoruz. Özellikle temsilciliğini yaptığımız firmalar ile güvene dayalı, hedef odaklı çalışmalar yürütüyor ve uzun yıllar birlikte çalışmayı hedefliyoruz.

Çevremiz için, yaptığımız her işte tabiatı, diğer varlıkları, komşularımızı ve hayatı beraber paylaştığımız herkesi önemseyerek hareket ediyor, kısa menfaatlerimiz için geleceği kirletmiyoruz.

Değerlerimiz bizim varlığımızı tarifleyen olgulardır. Değerlerimiz ile örtüşmeyen bir faaliyet ne kazandırırsa kazandırsın bizim için uzak durulması gereken unsurlardır.


 TEL +90 216 340 71 72

 bilgi (@) avd.com.tr

Şirket Hakkında

avd-logo-footer-beyaz

"AVD Teknoloji" müşterilerinin ihtiyaç duyduğu alanlarda haberleşme ve otomasyon çözümü sunmaktadır. 

Başlıca çalışma alanları olarak, TCDD, TEİAŞ, HES, RES, DGÇS, JES, kablosuz ağ ürünleri, endüstriyel haberleşme ürünleri ve telekom ürünleri sayılabilir.

Servis Alanlarımız

   TEİAŞ SCADA ve Haberleşme

  Kablosuz Ağ Kurulumu

  PRI Modem Kurulumu

  Periyodik Bakım Hizmetleri

  Network Sistemleri

  Endüstriyel Haberleşme Sistemleri

  Danışmanlık

Sertifikalarımız

iso-ohsas-sertifika-logo
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
28Q10327, 83E10327, 20O10327

İletişim

  Küçük Çamlıca Mah. Ümit Sok
    No:5 Kat:1 34696
    Üsküdar / İstanbul / Türkiye

  +90 216 340 71 72

  +90 216 340 73 09

  bilgi (@) avd.com.tr


whatsapp0542 897 6979