+90 216 340 7172

Network Sistemleri

AVD Teknolojik Çözümler müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda mevcut haberleşme altyapısına entegre biçimde çalışacak uygun maliyetli, esnek ve uçtan uca yedekli network hizmetleri sunar.

Üstlendiği projeler, Santral Sistemleri, Transmisyon (Fiber Optik, Radio-Link) ve DSL teknolojilerinin birbirlerine yakınsamasıyla oluşan katma değeri yüksek çözümlerdir. Müşteri isteklerini doğru analiz etmek ve mevcut network altyapısıyla uyumlu çalışacak hizmetler sunabilmek için gerekli keşif çalışmaları yapılarak uzman teknik kadronun görüşleri alınır. Titizlikle yapılan bu çalışmalar sonucunda ulaşılan proje gereksinimleri, proje kapsamına temel oluşturur.

Müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlanan network altyapısı oluşturulurken özellikle genişlemeye müsait, hat ve sistem yedekliliğine sahip, ekonomik çözümler olmasına özen gösterilir.
Uygulamaların tamamında müşterilerimizin iş verimliliğini olumsuz etkileyecek durumları ortadan kaldırmak ve ileride oluşabilecek tekrar eden maliyetlerin önüne geçebilmek için yüksek performanslı, tüm kalite belgelerine sahip doğru ürünler tercih edilir.

Devreye alınan network sistemlerinin müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda herhangi bir servis kesintisine mahal vermeyecek şekilde bakımı yapılarak, alarmlar, performans hataları ve mevcut bütün defectler detaylı olarak incelenir. Teknik incelemeler sonucunda öngörülen kesinti riskleri ve sistemin kararsız çalışmasına neden olacak performans hataları analiz edilerek kurulu networkde gerekli önlemler proaktif biçimde alınıp istenen kart ve sistem yedeği oluşturulur.

AVD Teknolojik Çözümler, üstlendiği tüm projelerde güçlü teknik kadrosu ve profesyonel proje yöneticileri ile proje yaşam döngüsü boyunca oluşacak tüm müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler üretir.


 TEL +90 216 340 71 72

 info (@) avd.com.tr

Şirket Hakkında

avd-logo-footer-beyaz

"AVD Teknoloji" müşterilerinin ihtiyaç duyduğu alanlarda haberleşme ve otomasyon çözümü sunmaktadır. 

Başlıca çalışma alanları olarak, TCDD, TEİAŞ, HES, RES, DGÇS, JES, kablosuz ağ ürünleri, endüstriyel haberleşme ürünleri ve telekom ürünleri sayılabilir.

Servis Alanlarımız

   TEİAŞ SCADA ve Haberleşme

  Kablosuz Ağ Kurulumu

  PRI Modem Kurulumu

  Periyodik Bakım Hizmetleri

  Network Sistemleri

  Endüstriyel Haberleşme Sistemleri

  Danışmanlık

Sertifikalarımız

iso-ohsas-sertifika-logo
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
28Q10327, 83E10327, 20O10327

İletişim

  Küçük Çamlıca Mah. Ümit Sok
    No:5 Kat:1 34696
    Üsküdar / İstanbul / Türkiye

  +90 216 340 71 72

  +90 216 340 73 09

  info (@) avd.com.tr


whatsapp0542 897 6979