+90 216 340 7172

Network Sistemleri Çözümlerimiz

Network sistemleri, çok farklı cihaz ve yazılımları içeren geniş kavramlar bütününür. Geniş alan ağları (WAN), lokal alan ağları (LAN), güvenlik sistemleri, loglama cihazzları, kablosuz ağlar, pasif bileşenler (kablo, fiber, patch panel, mdf, ddf, kabinetler vs.) ve daha birçok başlık bu tanımın içerisinde yer almaktadır.

Network sistemlerinin ilk akla getirdiği bileşeni doğal olarak yerel ağlardır (LAN). AVD Teknoloji yerel ağlar konusunda sağladığı çözümleri genellikle projelerinin bir parçası olarak ele almakta ve bütünleyici çözümler sunmaktadır. Bugüne kadar gerek HP Procurve gerekse de Cisco ürünleri ile farklı projelerde başarılı uygulamalar yaptık.

Network sistemleri projelerinin olmazsa olmaz parçalarından biri de geniş alan ağlarıdır (WAN). Bu kapsamda Türk Telekom altyapısı kullanılarak gerçekleştirdiğimiz projelerde gerek PRI, gerek kiralık hat (leased line) gerekse de DSL (ADSL, VDSL, G.SHDSL) teknolojilerini kullanarak başarılı uygulamalara imza attık. Birçok banka, kamu ve özel kuruluş geniş alan ağı (WAN) konusunda ürünlerimizi tercih etti.

Network sistemleri kurulumunda ihtiyaç duyulan PRI hatlar için gereken PRI MODEM tedariğinde önde gelen firmalardan olan AVD Teknoloji, Keymile Linerunner modemlerin Türkiye’deki tek yetkili temsilcisidir. Buna ek olarak diğer geniş alan ağ (WAN) sistemlerinde ihtiyaç duyulan fiber dönüştürücüler, routerlar ve diğer CPE’ler firmamız tarafından temin edilmekte ve gerek kendi çalışanlarımız gerekse de yaygın bayi ağımız tarafından kurulumları gerçekleştirilmektedir.

Network sistemlerinde gerek ana sistem gerekse de yedek olarak kullanılan GSM teknolojileri konusunda da başarılı çalışmalara imza atan AVD Teknoloji, Inhand marka ürünler ile birçok projede yer almıştır. Özellikle otomasyon sistemlerinde yaygın olarak kullanılan GSM router ve GSM modemler ile M2M marketinde önemli tedarikçi olmayı başardık.

Network sistemlerinin bir diğer önemli bileşeni de kablosuz ağlardır. Gerek erişim noktası (AP) gerekse de noktadan noktaya ya da noktadan çok noktaya kablosuz haberleşme sistemlerini başarı ile uyguladık. Ubiquti (UBNT) cihazları ile hem ekonomik hem de sürdürülebilir altyapılara imza atıyoruz. Haberleşme imkanının kısıtlı olduğu alanlarda yaptığımız uygulamalarla müşterilerimizin hayatını kolaylaştırdık. Bolu Göynük belediyesinde yaptığımız kablosuz MOBESE alt yapısı ile çok zorlu bir coğrafyada başarılı bir uygulamayı devreye aldık. Kablosuz yerel ağ (LAN) uygulamaları konusunda da birçok otel ve tesisin güvendiği tedarikçiler arasına girdik. Tüm yurt sathında ürünlerimizi satan bayilerimizle beraber birçok projede rol aldık ve almaya devam ediyoruz.

Network sistemlerinin diğer bileşenleri olan hotspot, firewall, loglama, yönetim ve benzeri cihaz ve yazılımlar konusunda özellikle bu alanlarda uzmanlaşmış iş ortaklarımız ile yolumuza devam ediyoruz. Bu yaklaşım ile hem müşterilerimize anahtar teslim çözümler sunuyor hem de işbirliğinin sağladığı diğer faydalardan istifade ediyoruz.

Network sistemleri kavramı gün geçtikçe genişliyor ve sürekli yeni kavramlar devreye giriyor. GPON teknolojileri ile pasif altyapılar kurulurken geniş bant erişimi mümkün hale geliyor. Büyük siteler vb. tesislerde karşılaşılan bu ihtiyaç konusunda da AVD çözümlerini müşterilerine sunmaktadır. Bunun dışında halihazırda telefon altyapısı bulunup ta network altyapısı olmayan tatil köyü, lojman vb. tesislerde DSLAM kurarak her bir bağımsız bölümde ADSL imkanı oluşturuyoruz. Bu projelerde temel amaç altyapı maliyetlerini minimize etmek ve inşaat işçiliğini ortadan kaldırmaktır.


 TEL +90 216 340 71 72

 info (@) avd.com.tr

Şirket Hakkında

avd-logo-footer-beyaz

"AVD Teknoloji" müşterilerinin ihtiyaç duyduğu alanlarda haberleşme ve otomasyon çözümü sunmaktadır. 

Başlıca çalışma alanları olarak, TCDD, TEİAŞ, HES, RES, DGÇS, JES, kablosuz ağ ürünleri, endüstriyel haberleşme ürünleri ve telekom ürünleri sayılabilir.

Servis Alanlarımız

   TEİAŞ SCADA ve Haberleşme

  Kablosuz Ağ Kurulumu

  PRI Modem Kurulumu

  Periyodik Bakım Hizmetleri

  Network Sistemleri

  Endüstriyel Haberleşme Sistemleri

  Danışmanlık

Sertifikalarımız

iso-ohsas-sertifika-logo
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
28Q10327, 83E10327, 20O10327

İletişim

  Küçük Çamlıca Mah. Ümit Sok
    No:5 Kat:1 34696
    Üsküdar / İstanbul / Türkiye

  +90 216 340 71 72

  +90 216 340 73 09

  info (@) avd.com.tr


whatsapp0542 897 6979