+90 216 340 7172

OTOMASYON ÜRÜNLERİ

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Otomasyon Ürünleri

AVD Teknoloji Endüstriyel Otomasyon alnında RTU, DCS, PLC gibi ürünlerle ve kendine ait yazılımlar ile çözümler sunmaktadır.

Otomasyon alnında TEİAŞ haberleşme alt yapısında kullanılan RTU projeleri ile işe çözüm üreten AVD Teknoloji, ilerleyen süreçlerde doğalgaz sektöründe saha otomasyonu için yüksek hızlı işlemlerin önemli olduğu durumlarda DCS gibi kompleks otomasyon ürünleri kullanmıştır. Mühendislik kadrosunda DCS alanında uzman personelleri tecrübesi sayesinde kritik işlemlerin yapıldığı ve güvenliğin önemli olduğu otomasyon projelerinde, AVD teknoloji müşterilene sunmuş olduğu hizmetler ile DCS konusunda sektörde profesyonel çözümler sunan otomasyon firmalardan birisi haline gelmiştir. 

Su otomasyonu konusunda farklı çözümler üreten AVD Teknoloji otomasyon alanında kendi yazılımları sayesinde gerek windows PC tabanlı gerek donanım tabanlı yazılımları ile birçok farklı haberleşme protokolünde cihaz haberleşmesi yapılabilmesini ve otomasyon cihazlarının SCADA üzerinden kontrol edilmesini sağlayabilmektedir.

RTU ve PLC cihazları için farklı üreticiler ile çözüm üretebilen firmamız fiyat konusunda rekabetçi mühendislik hizmetler sunabilmektedir. Hem fiyat hemde cihaz konusunda efektif çözümler üretebilen AVD teknoloji otomasyon alanında uzmanlığını sürdürülebilirlik ve kalite gibi konuların önemli olduğu sistemler tasarlamakta ve kurmaktadır.

PLC konusunda yenilikçi çözümler üreten AVD teknoloji SCADA sistemleri için gerekli olan verilerin işlenmesi ve değerlendirilmesi konusunda güvenilir çözümler üretebilmektedir. PLC cihazları için gerekli olan yazılımları ve donanımları firmamız bünyesinde olan uzman kadro ile seçmektedir. PLC ve RTU cihazları için gerekli tüm pano tasarımını, üretimini ve kalite kontrol işlemlerini kendi bünyesinde yapabilmektedir.

RTU, PLC ve DCS otomasyonu, SCADA yazılımları ve kendi ürünlerimi olan otomasyon yazılımlarını firmamız başarılı mühendislik kadrosu ve teknik ekibi ile müşteri memnuniyetini, otomasyon projelerinin bütçelerini efektif kullanarak tasarlamaktadır.

Şirket Hakkında

avd-logo-footer-beyaz

"AVD Teknoloji" müşterilerinin ihtiyaç duyduğu alanlarda haberleşme ve otomasyon çözümü sunmaktadır. 

Başlıca çalışma alanları olarak, TCDD, TEİAŞ, HES, RES, DGÇS, JES, kablosuz ağ ürünleri, endüstriyel haberleşme ürünleri ve telekom ürünleri sayılabilir.

Servis Alanlarımız

   TEİAŞ SCADA ve Haberleşme

  Kablosuz Ağ Kurulumu

  PRI Modem Kurulumu

  Periyodik Bakım Hizmetleri

  Network Sistemleri

  Endüstriyel Haberleşme Sistemleri

  Danışmanlık

Sertifikalarımız

iso-ohsas-sertifika-logo
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
28Q10327, 83E10327, 20O10327

İletişim

  Küçük Çamlıca Mah. Ümit Sok
    No:5 Kat:1 34696
    Üsküdar / İstanbul / Türkiye

  +90 216 340 71 72

  +90 216 340 73 09

  info (@) avd.com.tr


whatsapp0542 897 6979