+90 216 340 7172

Raylı Sistemler Çözümlerimiz

Raylı sistemlerde gerekli transmisyon alt yapısı (SDH, MPLS TP), telefon alt yapısı [PDH (multiplekser), PBX, açık hat telefonu vb.] ve tamamlayıcı ürünleri müşterilerimize sunuyoruz. Sistemlerde yer alan üstyapıyı anahtar teslim olarak yüklenen firmamız istenmesi halinde sadece ürün tedarikçisi olarak da projelerde yer almaktadır.

Sinyal, telekomant, dispeçer vb. sistemlerin ihtiyaç rayli-sistemler-cozumlerimiz duyduğu kesintisiz haberleşme altyapısı konusunda deneyimli olan firmamız birçok projede görev almıştır. Raylı sistemler için gerek fiber gerek bakır gerekse de hibrit altyapılar üzerinden yedekli altyapılar kuruyoruz. Sistemin Telekom ağı vb. üçüncü parti hizmet sağlayıcılar veya alternatif güzergah veya ortamlar (fiber, bakır, kablosuz vb.) vasıtası ile yedekli hale getirilmesi konusunda çözümlerimiz bulunmaktadır.

Anons sistemi (PA), yolcu bilgilendirme sistemleri (PID) vb. tamamlayıcı sistemler konusunda Iskratel firması ile uçtan uca çözümler sunuyoruz. Farklı altyapıların tek kanaldan haberleşmesini mümkün kılan merkezi santral ile tüm tamamlayıcı sistemleri entegre eden yapı ile yönetilebilir ve öngörülebilir altyapılar kuruyoruz.

Sistemlerin kurulmasında sürdürülebilir altyapılar kurulması ana ilkemiz olarak ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden tek ürünü dayatıcı çözümler yerine farklı üreticiler ile entegre olabilen çözümlere odaklanmış durumdayız. Kurulacak sistemlerin arıza vb. durumlarda da çalışır olması için gerekli yedeklilik konusunda ciddi birikim sahibi olan firmamız, metro, tramvay, ana hat vb. tüm raylı sistemler için uçtan uca çözümler sunmaktadır.

Bunun dışında özellikle sinyalizasyon projelerinin ürün temini konusunda da rol almak isteyen AVD Teknoloji, Pintsch firması ile de işbirliği yapmaktadır. Bu kapsamda makas ısıtıcılar, hemzemin geçitler, makas motoru ve benzeri SIL4 sertifikalı ürünleri müşterilerimize sunuyoruz. Ayrıca lojistik merkezi projelerinin temel ihtiyaçları da bu kapsamda karşılanmaktadır.


 TEL +90 216 340 71 72

 info (@) avd.com.tr

Şirket Hakkında

avd-logo-footer-beyaz

"AVD Teknoloji" müşterilerinin ihtiyaç duyduğu alanlarda haberleşme ve otomasyon çözümü sunmaktadır. 

Başlıca çalışma alanları olarak, TCDD, TEİAŞ, HES, RES, DGÇS, JES, kablosuz ağ ürünleri, endüstriyel haberleşme ürünleri ve telekom ürünleri sayılabilir.

Servis Alanlarımız

   TEİAŞ SCADA ve Haberleşme

  Kablosuz Ağ Kurulumu

  PRI Modem Kurulumu

  Periyodik Bakım Hizmetleri

  Network Sistemleri

  Endüstriyel Haberleşme Sistemleri

  Danışmanlık

Sertifikalarımız

iso-ohsas-sertifika-logo
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
28Q10327, 83E10327, 20O10327

İletişim

  Küçük Çamlıca Mah. Ümit Sok
    No:5 Kat:1 34696
    Üsküdar / İstanbul / Türkiye

  +90 216 340 71 72

  +90 216 340 73 09

  info (@) avd.com.tr


whatsapp0542 897 6979