+90 216 340 7172

TEİAŞ Projeleri

TEİAŞ Projelerinde Yenilikçi Yaklaşımlar

AVD Teknoloji, faaliyet gösterdiği ENERJİ Üretim alanında her zaman üretkenliğe önem veren firma olmuştur. Trafo Merkezlerinin, TEİAŞ Yük tevzi merkezleri ile olan haberleşmesini sağlayarak sektöre giriş yapan AVD, ilerleyen dönemde bu alandaki başarısını RTU ve Scada alanında da gösterecek, süreç yönetimini ve ihtiyaç analizini iyi yapabilen eğitimli kadroya sahip olan AVD, zamanla geliştirdiği çözümleri projelerinde de aktif olarak hayata geçirmeyi başaran bir firma olacaktır.

Sektöründe üretkenliği bir vizyon haline getirmiş olan AVD, başarılarında hep daha iyisini yapmayı amaç edinerek, yetişmiş kadrolarını bu alanda iyi kullanabilmiştir. Her fırsatı değerlendiren AVD, vazgeçebilmenin ticarette bir olgu olduğunu bilerek hareket etmiştir. Dünya genelinde büyük üretici pozisyonunda olan firmalara sunduğu ürün ve hizmetlerle mühendislik kabiliyetini göstermiş, ticari anlayışıyla da hep takdir toplamıştır.

Önceleri haberleşme çözümleriyle hizmet sunmaya başlayan AVD, TEİAŞ’ın kendi iç ihtiyaçlarına da çözüm üreterek, kurumların işlerini kolaylaştırmıştır. Son iki yıldır müşterilerin talepleri doğrultusunda RTU ve Scada otomasyon çözümleri içinde çözümler üretmeye başlamıştır. Bu sayede hizmet alanını geliştirmiş ve iş potansiyelini artırma fırsatı bulmuştur. Gelişmeci bir vizyona sahip olan AVD, şimdilerde Trafo merkezlerindeki güvenlik, alarm ve ikaz sistemleri içinde çözüm üretmeye başlamıştır. Her zaman tamamlayıcı bir rol üstlenen AVD, kendi bildiği işte en iyisi olmayı başarmıştır. İnsanlığa faydalı olabilecek her türlü çözümde AVD hep ön planda olmayı hedeflemiştir. son dönemde HES’lerde yaşanan su taşkını kazalarında can kayıplarını önleme adına geliştirdiği Sesli ve görsel olarak ikaz veren sistemiyle de o alandaki açığı kapatmıştır. Bu ve benzeri konulardaki ihtiyaçları iyi analiz edip hızlı aksiyon alabilen AVD, sektörün gelişmesinde de yardımcı olaya devam edecektir.


 TEL +90 216 340 71 72

 info (@) avd.com.tr

Şirket Hakkında

avd-logo-footer-beyaz

"AVD Teknoloji" müşterilerinin ihtiyaç duyduğu alanlarda haberleşme ve otomasyon çözümü sunmaktadır. 

Başlıca çalışma alanları olarak, TCDD, TEİAŞ, HES, RES, DGÇS, JES, kablosuz ağ ürünleri, endüstriyel haberleşme ürünleri ve telekom ürünleri sayılabilir.

Servis Alanlarımız

   TEİAŞ SCADA ve Haberleşme

  Kablosuz Ağ Kurulumu

  PRI Modem Kurulumu

  Periyodik Bakım Hizmetleri

  Network Sistemleri

  Endüstriyel Haberleşme Sistemleri

  Danışmanlık

Sertifikalarımız

iso-ohsas-sertifika-logo
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
28Q10327, 83E10327, 20O10327

İletişim

  Küçük Çamlıca Mah. Ümit Sok
    No:5 Kat:1 34696
    Üsküdar / İstanbul / Türkiye

  +90 216 340 71 72

  +90 216 340 73 09

  info (@) avd.com.tr


whatsapp0542 897 6979