+90 216 340 7172

TEİAŞ Teleprotection

Teleprotection haberleşmesi Röle haberleşmesinin yapılmasında etkin olarak kullanılan bir sistemdir. Teleprotection haberleşmesinin önemine binaen seçilen ürünlerin güvenilir ve hızlı iletişim yapabilen cihazlarla yapılması gerekmektedir. Teleprotection 5 ms gibi çok kısa bir süre içerisinde bilgiyi karşı tarafa gönderebilen cihazlarla yapılmalıdır. Teleprotection koruma haberleşmesi anlamına da gelmektedir.

Trafo merkezlerinde, Mesafe ve Hat koruma rölelerinin fiber optik üzerinden haberleşmesi için karşılıklı koyulan bu modüller, üzerindeki kuru kontak röle girişleri ve farklı mesafelerde fiber optik çıkış özelliklerine sahiptirler. Kurulum ve testleri kolay olan Teleprotection ürünleri uygulama alanlarına göre temel kriterleri sağlamalıdır. Teleproteciton ürünlerinin üzerinde dip swtich ler bulunur ve adresleme buradan yapılır. Teleprotection cihazlarının fiber üzerinden haberleşmesi OPGW üzerinden yapılmaktadır. OPGW içindeki bir çift fiber kıl üzerinden haberleşme sağlanır. Teleprotection cihazlarının OPGW fiber kablo ile bağlantısı zıhlı patch cord lar ile yapılır. Genelde SC sonlandırma olan panellerde ST/SC veya ST/ST zırhlı kablolar teleprotection için kullanılır.

HES, RES, JES, DGÇS ve TEİAŞ ile iletişim gereklilikleri, bağlantı anlaşması kapsamında teleprotection ekipmanları kullanacak bütün lokasyonlar için gerekli olan teleprotection çözümlerini firmamız sağlamaktadır.

AVD Teknoloji olarak bir çok projenin teleprotection haberleşmesinin alt yapı, kurulum ve devreye almasını yapmış bulunuyoruz. Bu konuda tecrübeli ekiplere sahip olan AVD Teknoloji, gelişmiş test cihazları ile her türlü haberleşme testini kolaylıkla yapıp doğru sonuca ulaşmaktadır.


 TEL +90 216 340 71 72

 info (@) avd.com.tr

Şirket Hakkında

avd-logo-footer-beyaz

"AVD Teknoloji" müşterilerinin ihtiyaç duyduğu alanlarda haberleşme ve otomasyon çözümü sunmaktadır. 

Başlıca çalışma alanları olarak, TCDD, TEİAŞ, HES, RES, DGÇS, JES, kablosuz ağ ürünleri, endüstriyel haberleşme ürünleri ve telekom ürünleri sayılabilir.

Servis Alanlarımız

   TEİAŞ SCADA ve Haberleşme

  Kablosuz Ağ Kurulumu

  PRI Modem Kurulumu

  Periyodik Bakım Hizmetleri

  Network Sistemleri

  Endüstriyel Haberleşme Sistemleri

  Danışmanlık

Sertifikalarımız

iso-ohsas-sertifika-logo
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
28Q10327, 83E10327, 20O10327

İletişim

  Küçük Çamlıca Mah. Ümit Sok
    No:5 Kat:1 34696
    Üsküdar / İstanbul / Türkiye

  +90 216 340 71 72

  +90 216 340 73 09

  info (@) avd.com.tr


whatsapp0542 897 6979