+90 216 340 7172

Viavi Solutions Ürünleri

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Viavi Solutions (JDSU) Ürünleri

Viavi Solutions ürününlerinin Türkiye pazarında satış işlemlerini gerçekleştiren firmamız test ve ölçüm konusunda Viavi Solution ürünlerini kullanmaktadır. AVD Teknoloji, ölçüm, kalibrasyon ve test konusunda Viavi solutions ürün gamında bulunan farklı teknolojileri destekleyen gerek bakır gerek fiber ve farklı protokol test ve ölçümlerini yapmaktadır. Viavi Solutions Türkiye pazarında kamu ve özel sektör alanlarında farklı test ve ölçüm ekipmanlarının kullanılması açısından barındırdığı teknik personel konusunda ve yaptığı AR&GE yatırımları ile sektör isteklerinin öncü sağlayıcılarındadır.

Viavi Solutions Türkiye kamu sektöründe gerek ulaşım gerek telekominikasyon alanında farklı kurumlara sağladığı fiber ve bakır temelli test aletleri ile sorunların giderilmesinde ve gerekli hatların kontrolünde ekipman tedariği konusunda müşterilerinin ihtiyaç duyduğu teknolojileri sağlamaktadır. Viavi Solutions Türkiye pazarı için sunmuş olduğu OTDR çözümleri, fiber kablo TIER-1 ve TIER-2 test ve sertifikasyon çözümleri, bakır kablo TIER-1 test ve sertifikasyon çözümleri, ve bir çok alanda yazılımsal sağlamış olduğu çözümler ile bir çok kamu kurumunun kullanımındaki ürünleri üretmektedir.

Viavi Solutions Türkiye özel sektör için uzun süredir sağlamış olduğu ürün gamı ile teknik ekip ve kontrol ekiplerine büyük kolaylık sağlamaktadır. Viavi solutions farklı teknolojileri tek bir cihaz üzerinde toplayarak farklı farklı çözümlerin kolaylıkla erişilmesinde öncülük etmiş olup, ürünlerinin Türkiye için bilinirliğini arttırmıştır. Türkiye özel sektör firmaları arasında telekom operatörlerinin bakım ekipleri, mobil veri hizmeti sağlayan firmaların BÇO firmaları özellikle fiber test kablo ölçümlerinde kullanılan güç metre, ışık kaynağı ve OTDR gibi cihazlar ile Viavi solution ürünlerini tercih etmektedirler.

Viavi Türkiye pazarında JDSU marka adı ile yıllarca yapmış olduğu satış ve destek operasyonunu günümüzde de devam ettirmekte olup, donanım ve yazılım tedariği ile bakım, onarım, gözlemleme ve sertifikasyon alanında sağlamış olduğu üstün teknolojili ürünler sayesinde kullanıcılarının güvenini kazanmıştır. Viavi Türkiye için özellikle geliştirmiş olduğu özel kullanıcı dostu yazılımlar ile network problemlerinin anlık olarak takip edilmesinde ve fark edilmesinde sağladığı avantajları tüm kullanıcılarına sunmaktadır. 

Şirket Hakkında

avd-logo-footer-beyaz

"AVD Teknoloji" müşterilerinin ihtiyaç duyduğu alanlarda haberleşme ve otomasyon çözümü sunmaktadır. 

Başlıca çalışma alanları olarak, TCDD, TEİAŞ, HES, RES, DGÇS, JES, kablosuz ağ ürünleri, endüstriyel haberleşme ürünleri ve telekom ürünleri sayılabilir.

Servis Alanlarımız

   TEİAŞ SCADA ve Haberleşme

  Kablosuz Ağ Kurulumu

  PRI Modem Kurulumu

  Periyodik Bakım Hizmetleri

  Network Sistemleri

  Endüstriyel Haberleşme Sistemleri

  Danışmanlık

Sertifikalarımız

iso-ohsas-sertifika-logo
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
28Q10327, 83E10327, 20O10327

İletişim

  Küçük Çamlıca Mah. Ümit Sok
    No:5 Kat:1 34696
    Üsküdar / İstanbul / Türkiye

  +90 216 340 71 72

  +90 216 340 73 09

  info (@) avd.com.tr


whatsapp0542 897 6979