Skip to main content

FARK BASINÇ

ABB FARK BASINÇ TRANSMİTTERİ

ABB DP-STYLE 266DSH 

266DSH, standart DP-Stili tasarıma sahip diferansiyel basınç vericisidir. Uzun stabilite ve yüksek performans ile karakterize edilen bu basınç transmiteri,  müşteri ihtiyaçlarını karşılar.

Bu verici, otomatik yapılandırma işlevi sayesinde tesis üretkenliğini önemli ölçüde artıran, yerinde değiştirilebilir elektronik modüle sahiptir.

266DSH, müşterinin dürtü hattının ne zaman takılacağını algılamasına yardımcı olan standart olarak Takılmış Darbe Hattı Algılama özelliğine sahiptir.

IEC 61508’e göre TÜV Nord tarafından verilen SIL2/SIL3 sertifikası, 266 basınç transmiteri portföyündeki bir başka önemli özelliği temsil eder. Bu sertifika gerçek bir koruma garantisidir ve 266DSH’yi Güvenlik açısından kritik döngülerde en akıllı uyum haline getirir.

266DSH, operasyonunuz boyunca basınç ölçüm noktalarının eklenmesine izin veren WirelessHART iletişim protokolüne sahiptir.

HART®, PROFIBUS PA ve FOUNDATION Fieldbus platformları ile entegrasyon sağlar ve değiştirilebilirlik ve verici yükseltme yetenekleri sunar.

Ölçüm Aralıkları

0,05 ila 16000 kPa; 0,2 … 2320 psi

Uygulama Alanları

Petrol ve gaz: gaz akışı ölçümü ve 3 fazlı ölçümler (OEM)

Kağıt hamuru ve kağıt: santral veya kağıdın kurutucu bölümünde makine

Kimya Endüstrisi: proses gazı akışı rafineriler, petrokimya ve kimya tanklardaki tesisatlar ve sıvı seviyesi

Enerji: yanma kontrolü ve besleme suyu yanma havasının kontrol, akış ölçümleri,yakıt, buhar ve besleme suyu kazanı tambur seviyesi ölçüm

Yiyecek ve içecek: su ve buhar kazan dairelerinde ve seviye ölçümlerinde tanklarda ölçüm.