Skip to main content

AVD Teknoloji & InHand Networks

Türkiye’deki Tek Yetkili Distribütör

Geçen on yıllık süreçte, InHand Networks ürünleri ile gerçekleştirdiğimiz projelerde elde ettiğimiz deneyim ve başarı, bize sektördeki liderliğimizi sürdürme gücü vermiştir. Müşterilerimizin güvenini kazanarak ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak bu başarıyı yakaladık.
Neden InHand Networks?

Güçlü İletişim Altyapısı

InHand Networks ürünleri, endüstriyel cihazlar arasında güçlü, hızlı ve güvenli iletişim sağlar.

Gelişmiş Network Güvenliği

Çözümleri, yüksek düzeyde güvenlik ve veri bütünlüğü sunar, böylece müşterilerimiz endişesiz bir şekilde iş süreçlerini optimize edebilirler.

Uzaktan Yönetim ve Takip

InHand Networks ürünleri, sahadaki cihazlara uzaktan erişim ve yönetim imkanı sunar, böylece müşterilerimiz operasyonlarını daha verimli bir şekilde yönetebilirler.

Geleceğe Yatırım

InHand Networks, IoT dünyasındaki hızlı değişimlere ayak uydurabilen, geleceğe yönelik yatırımlarını sürekli güçlendiren bir markadır.

InHand Networks

Endüstriyel IoT çözümleri konusunda küresel bir öncüdür. 2001 yılından beri sektörde çığır açan başarıları ile dikkat çeken bu marka, güçlü teknolojik altyapısı ve inovasyonuyla öne çıkmaktadır. Biz, bu değerli markayı müşterilerimize ulaştırmaktan ve onların ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

InHand’ten Haberler

Hayatı kolaylaştıran akıllı, bulutla yönetilen BT çözümleri.

Teknolojimizi deneyin!

Merdivenköy Mah. Business İstanbul
Nur Sok. A Blok No:1/1 İç Kapı No: 41
Kadıköy 34732 İstanbul.
+90 216 340 7172
bilgi@avd.com.tr

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

AVD Teknoloji & InHand

AVD Teknoloji olarak, müşterilerimize en güncel ve güvenilir endüstriyel IoT çözümleri sunma misyonuyla hareket ediyoruz.

InHand Networks ile 10 yıldır süregelen başarılı bir işbirliğinin Türkiye’deki tek ve güvenilir distribütörüyüz!

Bu süre zarfında, müşterilerimize sunduğumuz çözümlerde ve hizmetlerimizde InHand Networks’ün lider teknolojileri ve ürünleri ile bir araya gelmenin heyecanını yaşıyoruz.