Skip to main content

Hakkımızda

AVD Teknoloji, 2010 yılında üç mühendis tarafından network, yazılım ve otomasyon alanlarında entegre çözüm sunmak amacıyla kurulmuş bir şirkettir.

Vizyonumuz

AVD Teknoloji, haberleşme ve otomasyon alanında kritik öneme sahip ulaşım, enerji ve su sistemleri için yenilikçi ve entegre çözümler sunan öncü bir sistem entegratörüdür. Türkiye ve çevre ülkelerdeki sektörde lider konumunu hedefleyen şirketimiz, bu vizyonu gerçekleştirmek adına dünya çapında tanınan firmalarla stratejik işbirlikleri kurmaktadır. Bu işbirliklerini, global pazarda etkin bir şekilde genişletmek için pazarlama ve Ar-Ge çalışmalarımıza yoğun bir şekilde odaklanmaktayız. Şirketimizin bu hedef doğrultusunda yürüttüğü faaliyetler, teknolojik yenilikler ve sektörel liderlik yolunda attığımız adımlar, hem ulusal hem de uluslararası arenada rekabet gücümüzü ve marka değerimizi artırmaktadır. AVD Teknoloji olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve sektördeki yeniliklerin öncüsü olmak için sürekli olarak yenilikçi çözümler geliştiriyoruz.

Misyonumuz

AVD Teknoloji’nin misyonu, insan ve teknoloji odaklı bir yaklaşımı benimseyerek mühendislik alanındaki yeteneklerini sürekli geliştirmektir. Şirket, bu gelişim sürecinde yüksek kaliteli eğitimler, araştırmalar ve yenilikçi uygulamalar üzerine yoğun bir şekilde yatırım yapmaktadır. Bu stratejiyle, mühendislik ekibimizin bilgi ve becerilerini sürekli olarak artırarak, müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin kalitesini üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.

AVD Teknoloji’nin bu misyonu, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak ve karşılayarak, onlara özelleştirilmiş, yenilikçi ve etkili çözümler sunmayı amaçlar. Şirket olarak, teknolojinin hızla değişen dünyasında, sadece bugünün değil, yarının ihtiyaçlarını da öngörerek hareket etmeyi ilke edinmiş bulunmaktayız.

10 yılı aşkın süredir müşterilerimiz için daha iyi sonuçlar elde etme konusunda tutkuluyuz..

AVD Teknoloji olarak 2010 yılından bu yana, tecrübeli mühendislik kadromuzla hayatın her alanında ihtiyaç duyulan yenilikçi çözümleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Hayatı değiştiren uygulamalar yaratmak için pazarların sınırlarını yeniden çiziyoruz.

Sektörde lider iş ortaklarımızla birlikte sayısız başarılı projelere imza atmaya devam ediyoruz.

Merdivenköy Mah. Business İstanbul
Nur Sok. A Blok No:1/1 İç Kapı No: 41
Kadıköy 34732 İstanbul.
+90 216 340 7172
bilgi@avd.com.tr

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

AVD Teknoloji

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve sektördeki yeniliklerin öncüsü olmak için sürekli olarak yenilikçi çözümler geliştiriyoruz.