INHAND NEDİR?

InHand Networks, endüstriyel M2M ürünleri ve çözümleri sunmak amacı ile kurulmuş, sektöründe lider küresel bir firmadır. 2001 yılından bu yana çığır açan büyük başarılara imza atan InHand Networks, sektöre yön veren firmalardan biri haline gelmiştir. InHand dünya genelinde bilinen ve kendi alanında lider çözüm ortakları ve müşterileri ile işbirliği yapmaktadır. Çözüm ortakları ve müşterilerinden bazıları, General Electric, China State Grid, SKF, Schneider Electric, Siemens, Rockwell Allen-Bradley olarak listelenebilir. Firmanın portföyünde endüstriyel GSM ürünleri (GSM modem, GSM router vb.), endüstriyel ethernet anahtarlar, dayanıklı bilgisayarlar, IoT yönetim platformu, uzak PLC erişim aygıtları, kablosuz sensor ağ cihazları ve iletim hattı izleme sistemi bulunmaktadır.

Schneider Electric CAPP Technology Partner ve Rockwell Automation Encompass Product Partner firmaları 2014 yılında InHand yatırımcısı olduğundan bu yana InHand Networks endüstriyel yenilikçi teknolojileri tanımlayan bir firma olmuştur.

Dünya genelinde ürünleri satılan firmanın Türkiye temsilcisi AVD Teknolojik Çözümler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketidir.


inhand products

×