Skip to main content

Mobility Çözümleri

5G Araç Geçitleri ve Araç Telematiği, özellikle Araçların İnterneti için yüksek hızlı ve güvenli bağlantıya ihtiyaç duyar. Bu cihazlar, ulaşım, ağır ekipman, lojistik, belediye ve kamu güvenliği gibi çeşitli sektörlerde kullanılır. Geniş kapsamlı arayüzler ve bulut entegrasyonu ile araç içi cihazlara bağlanmayı ve araç durumunu uzaktan izlemeyi mümkün kılar. Dayanıklı ve işlevsel olarak yetenekli olan bu geçitler, çeşitli teşhis protokollerini ve büyük IoT bulutlarını destekler. En zorlu ortamlarda bile güvenilir araç verileri sunarak operasyon ve yönetim verimliliğini artırır.

5G Araç Gateway’leri

VG serisi, özellikle Araçların İnterneti için tasarlanmış bir 5G/4G hücresel araç geçididir. Ulaşım, ağır ekipman, lojistik, belediye ve kamu güvenliği gibi hareketlilik endüstrisindeki çeşitli senaryolar için yüksek hızlı ve güvenli bağlantı sağlar. Geniş kapsamlı arayüzleri, bulut entegrasyonu ve geliştirici özellikleri ile çeşitli araç içi cihazlara bağlanmayı ve araç durumunun uzaktan izlenmesini mümkün kılarak operasyon ve yönetim verimliliğini artırır.

Araç Telematiği

VT, dayanıklı ve işlevsel olarak yetenekli bir araç telematiği geçidi serisidir. Geniş kapsamlı arayüzler, birden fazla teşhis protokolü ve büyük IoT bulutlarıyla entegre olarak, en zorlu ortamlarda bile güvenilir araç verileri sunar ve bütçe dostu olmaya devam eder.

Merdivenköy Mah. Business İstanbul
Nur Sok. A Blok No:1/1 İç Kapı No: 41
Kadıköy 34732 İstanbul.
+90 216 340 7172
bilgi@avd.com.tr

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

AVD Teknoloji

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve sektördeki yeniliklerin öncüsü olmak için sürekli olarak yenilikçi çözümler geliştiriyoruz.