Skip to main content

FOX SDH/MPLS-TP Çoklu Hizmet Platformu

Yarının Zorluklarına Hazırız

Dijital dönüşüm, kamu hizmetleri alanını hızla değiştiriyor. Yeni akıllı şebeke uygulamalarıyla birlikte yüksek gerilim enerji hatlarının ve değerli varlıkların güvenliğini sağlayacak güçlü iletişim çözümlerine olan ihtiyaç artıyor. FOX Çoklu Hizmet Platformu, kamu hizmetlerinin eski teknolojilere ve ekipmanlara yaptığı uzun vadeli yatırımları korurken, kritik iletişim altyapısının modernizasyonunu desteklemek için ideal bir çözüm sunuyor.

FOX, iletim ve dağıtım ağları için geniş bir iletişim çözümleri yelpazesi sunarak, modern şebeke ağı operasyonlarının her yönünü ele alır. Kanıtlanmış TDM teknolojisi ve gelişmiş paket tabanlı teknolojiyi bir araya getirerek, eski teknolojiden paket anahtarlamalı ağlara geçişi kolaylaştırır. Entegre tele koruma, genişletilmiş IEC61850 desteği ve gelişmiş IP/Ethernet işlevleri gibi özelliklerle, FOX, kritik ve gerçek zamanlı uygulamalar için idealdir.

Avantajlar

Sağlam Tasarım

Zorlu ortamlara uygun sağlam tasarımıyla güvenilir iletişim sağlar.

Entegre Tele Koruma

Değerli varlıkların güvenliğini sağlar.

Genişletilmiş IEC61850 Desteği

Modern şebeke uygulamalarını destekler.

Gelişmiş IP/Ethernet İşlevleri

Modern iletişim ihtiyaçlarına cevap verir.

Uzun Vadeli Taahhüt

Bugünün ve yarının gereksinimlerini karşılamak için uzun vadeli destek sağlar.

FOX Çoklu Hizmet Platformu, Hitachi Energy’nin uzmanlığıyla birleşerek, kamu hizmet şirketlerinin kritik iletişim ihtiyaçlarını güvenilir ve yenilikçi bir şekilde karşılar.

Kompakt Ethernet/MPLS-TP Çoklayıcı

FOX610, hızlı ve güvenilir paket anahtarlamalı ağlar oluşturmak, çalıştırmak ve sürdürmek için MPLS-TP  işlevselliğine sahip kompakt bir Ethernet/MPLS-TP erişim çoklayıcısıdır.

Çoklu Hizmet Platformu
Hitachi Energy’nin FOX615 ürünü, mevcut iletişim altyapısının genişletilmesinin yanı sıra gelecekteki teknolojiye sorunsuz geçişi sağlayan olağanüstü bir çoklu hizmet çoklayıcıdır.
Ağ Yönetim Sistemi
Hitachi Energy’nin iletişim ekipmanları için sunulan Ağ Yönetim Sistemi, başarılı elektrik şebekesi operasyonlarının temelinde yatan güvenilir ve esnek iletişim ağlarını destekler.
Yardımcı Erişim Çoklayıcı

Hitachi Energy’nin dünya lideri FOX fiber optik iletişim çözümleri ailesinin bir üyesi olan FOX605, tüm sektörlerde ve pazarlarda elektrik hizmetleri için uygun maliyetli bir iletişim çözümü sunmaktadır.

Yüksek Kapasiteli Omurga Platformu
FOX515H, STM-64’e kadar kapasiteler için birden fazla halkayı ve paket verilerini TDM fiberleri üzerinden iletmek için SDH üzerinden Ethernet’i destekler.

Merdivenköy Mah. Business İstanbul
No:2/A 34732 Kadıköy/İstanbul.
+90 216 340 7172
bilgi@avd.com.tr

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

AVD Teknoloji

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve sektördeki yeniliklerin öncüsü olmak için sürekli olarak yenilikçi çözümler geliştiriyoruz.