Skip to main content

ULAŞIM ÇÖZÜMLERİ

ULAŞIM ÇÖZÜMLERİ

 

Günümüzde, artan nüfus birlikte ulaşıma verilen önem de paralel olarak artmaktadır. Ulaşım sektöründeki bu artış, çalışan mühendislerimiz daha ekonomik ve faydalı sistemler yapmaya teşvik etmektedir.

Toplu taşıma sektörü insan ulaşımı için en etkin ve verimli bir şekilde en çok kullanılan sektör olarak bilinir. Ayrıca, araçlar, altyapı ve organizasyonlardan dolayı en karmaşık yapıya sahiptir. Yüksek performanslı anakartlar, gelişmiş ve zengin özelliklere sahip gömülü sistemler, İnsan Makine Arayüzü (HMI) dokunmatik panel PC’leri ve bilgisayar donanımı sektöre entegre olmuş ve ulaşım standardı haline gelmiştir.

Toplu taşıma istasyonları ve terminaller, havalimanları, otoyollar insanların toplu taşımayı en çok kullandığı yerlerdir. Bu insan sirkülasyonu fazla olan yerlerde, Dijital Ekran Çözümleri, yolcu bilgilendirme ve yönlendirme yapmak amacıyla kullanılmaktadır.

AVD Teknoloji, CCTV, uzaktan kontrol ve sistemleri, kayıtlar, yolcu verileri, GPS konumu, ulaşımın temel ihtiyaçlarını karşılayacak üstün mühendislik hizmeti vermektedir.