Skip to main content

AVD Teknoloji & Hitachi Energy

Hitachi Energy ve AVD Teknoloji ile Geleceğin Enerji Çözümleri

Enerji Sektöründe Yenilikçi ve Güvenilir İletişim Sistemleri

AVD Teknoloji, enerji sektöründe dünya lideri olan Hitachi Energy’nin Türkiye çözüm ortaklarından biridir. Hitachi Energy, kamu hizmetleri ve enerji sektöründe kritik görev iletişim sistemleri sağlayarak, operasyonel teknolojiyi (OT) destekleyen bilgi teknolojisi (BT) uygulamaları ile sektörde öncü rol oynamaktadır.

Günümüzün enerji hizmetleri, eskiyen altyapı, yeni düzenlemeler, dağıtılmış enerji kaynakları ve dijitalleşmenin etkisiyle önemli değişikliklerle karşı karşıyadır. Bu karmaşık ortamda, Hitachi Energy’nin geniş hizmet teknolojisi portföyü, hizmet sağlayıcılarının bu zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olmaktadır.

Neden Hitachi Energy?

Güvenilirlik

Hitachi Energy’nin yüksek güvenlik ve güvenilirlik standartları, enerji iletişim sistemlerinizin her zaman çalışır durumda kalmasını sağlar.

Uzmanlık

AVD Teknoloji’nin yerel pazar bilgisi ve uzman kadrosu, projelerinizin başarılı bir şekilde tamamlanmasını garantiler.

Yenilikçilik

Hitachi Energy’nin ileri teknoloji çözümleri, enerji sektöründe karşılaşacağınız her türlü zorluğu aşmanıza yardımcı olur.

Sürdürülebilirlik

Hitachi Energy ve AVD Teknoloji, sürdürülebilir enerji çözümleri sunarak çevresel etkileri en aza indirir ve gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmanıza yardımcı

AVD Teknoloji ile Hitachi Energy Çözümlerine Erişin

AVD Teknoloji olarak, Hitachi Energy’nin yenilikçi çözümlerini Türkiye’deki müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. Uzman ekibimiz ve geniş ürün yelpazemizle, enerji sektöründeki tüm ihtiyaçlarınıza yönelik özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz. Enerji altyapınızı modernize etmek ve geleceğe hazırlamak için AVD Teknoloji ve Hitachi Energy’nin bir araya getirdiği güçten yararlanın.

Merdivenköy Mah. Business İstanbul
No:2/A 34732 Kadıköy/İstanbul.
+90 216 340 7172
bilgi@avd.com.tr

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.