+90 216 340 7172

Endüstriyel Haberleşme Servisleri

AVD Teknoloji, endüstriyel haberleşme projeleri kapsamında gerek müşterilerin talepleri doğrultusunda ve gerekse kendi hazırladığı projeler doğrultusunda, ekonomik, kalıcı ve çevresel koşullara en uygun olacak şekilde ürünler kullanarak kalıcı çözümler sağlar.

AVD Teknoloji, Türkiye genelinde yapmış olduğu projelerde RTU, PLC sistemlerinin müşteri SCADA merkezi ile WI-FI sistemleri, 3G GPRS sistemleri, Fiber altyapı ve var olan altyapı üzerinden haberleşme çözümleri üretir ve uygular. Endüstriyel haberleşme ürün gamında her talebe uygun olacak şekilde geniş bir yelpazeye sahiptir ve aynı zamanda her türlü talebe veya probleme kısa zamanda cevap verecek alanında uzman Mühendis ve Teknisyenlere sahip bir firmadır.

AVD Teknoloji, TEİAŞ ve TCDD başta olmak üzere Elektrik Dağıtım şirketlerinin, Arıtma Tesislerin, Su ve Kanalizasyon işletmelerinin otomasyon projelerini zamanında ve eksiksiz olarak başarıyla tamamlamıştır. Tamamlanan projelerin sonrasında bakım ve teknik destek anlamında düzenli olarak müşterileri ile irtibat içinde olarak kurmuş olduğu sistemlerin sürekliliğini sağlayarak. AVD Teknoloji halen devam eden projelerde veya başlayacak olan projelerde, yüklenici ile asıl müşteri arasında oluşan teknik sorunları geçmişten gelen bilgi ve birikimleri ile kısa zamanda çözereki, projelerin aksama durumunu minimum seviyeye indirerek, kişiler ve firmalar arasında güven ortamı sağlar ve sağlamıştır.

Endüstriyel haberleşme alt yapısı kurulması için gerekli bilgi birikimi ve ürün ailesine sahip firmamız, endüstriyel haberleşmenin ihtiyaç duyulduğu alanlarda ethernet temelli fiber endüstriyel haberleşme cihazlarının, TDM ya da ATM temelli SDH, MSAN haberleşme cihazlarının, kablosuz haberleşme cihazlarının kullanılacağı alt yapılar için tasarım, kurulum ve devreye alma konularında servis hizmeti vermektedir.

Endüstriyel haberleşme alanında firmamızın sağladığı servisler arasında ortam şartlarına uygun sertifikalı ürün seçilmesinden, doğru arayüze sahip ürün seçilmesi, geleceğe yönelik konsept olarak doğru ürünün seçilmesi ve eski teknolojilere sahip cihazların arayüzlerine uyun endüstriyel ürün seçilmesi sayılabilir.

Endüstriyel haberleşme konusunda fiber, bakır ve kablosuz ortamlarda EN 50126, EN 50128, EN 50129, IEC 61508 ailesi standartlarına uygun cihaz temini ve network kurulması alanlarında firmamız servis sağlamaktadır.
AVD Teknoloji, Sektörde yaşanan sorunları ve bu sorunların çözüm yolları için teknolojik gelişmeleri sürekli olarak takip ederek, ülke çapında sektörün gelişmesine katkı sunarak sektörün öncü firması olma yolunda ilerlemektedir. Sürekli araştırmayı ve sürekli geliştirmeyi kendine ilke edinen AVD Teknoloji, yeni teknolojik çözümler sunmaya devam edecektir.


 TEL +90 216 340 71 72

 info (@) avd.com.tr

Şirket Hakkında

avd-logo-footer-beyaz

"AVD Teknoloji" müşterilerinin ihtiyaç duyduğu alanlarda haberleşme ve otomasyon çözümü sunmaktadır. 

Başlıca çalışma alanları olarak, TCDD, TEİAŞ, HES, RES, DGÇS, JES, kablosuz ağ ürünleri, endüstriyel haberleşme ürünleri ve telekom ürünleri sayılabilir.

Servis Alanlarımız

   TEİAŞ SCADA ve Haberleşme

  Kablosuz Ağ Kurulumu

  PRI Modem Kurulumu

  Periyodik Bakım Hizmetleri

  Network Sistemleri

  Endüstriyel Haberleşme Sistemleri

  Danışmanlık

Sertifikalarımız

iso-ohsas-sertifika-logo
ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
28Q10327, 83E10327, 20O10327

İletişim

  Küçük Çamlıca Mah. Ümit Sok
    No:5 Kat:1 34696
    Üsküdar / İstanbul / Türkiye

  +90 216 340 71 72

  +90 216 340 73 09

  info (@) avd.com.tr


whatsapp0542 897 6979